درحال آماده سازی! صبرکنید ....
×

امپراطوری خودرا پیدا کنید ...!

تراوین را کشف کنید!
هم اکنون بازی کنید

ورود به بازی
تور بازی
درمرحله ی شروع
اواسط بازی
اتمام بازی

گام اول برای ورودبه دنیای تراوین

صرف نظر از این که قبیله شما در ابتدای بازی خود را انتخاب کنید - رومی ها، گول ها و یا توتنها - ماجراهای شما در تراوین همیشه با آموزش شروع می شود. شما خود را در یک روستا که توسط دزدان نابود شد پیدا میکنید. سالار ربوده شده و سنگ های ایستاده ترک شد. آیا شما قادر به بازسازی روستا و تبدیل آن به شهرستان پایتخت عظیم خواهید بود؟

پادشاهی و حکومت خودرا بر روی زمین پیدا کنید

درآغاز بازی این شما هستید که بازی را ادامه میدهید! آیا شما فرماندار یک ملت خواهید بود؟ یا اینکه تحت فرماندهی پاشداهی دیگر خواهید بود؟ همه چیز به نوع حکومت شما بستگی دارد! باید منابع خودرا از دست راهزنان دور نگه دارید. اینرا بدانید قدرتمندترین پادشاهان سرنوشت پادشاهی خودرا شما تعیین میکنید! تمام تصمیم گیری ها به تنهایی وتوسط شما انجام خواهد شد!

تشکیل اتحادهای قدرتمند با سایر شاهان

در تراوین شما با اتحاد ها قوی خواهید شد و درنهایت امتیازهای بیشتری خواهید گرفت!. پس اتحادی تشکیل دهید و با دیگر پادشاهان برای بقای سرزمین و مردم خود تلاش کنید. شما میتوانید دستور جنگ مخفیانه ای طراحی کنید و علیه دیگر اتحادها شورش کنید!

قهرمان خودرا به ماجراجویی های بسیار بفرستید

دنیای تراوین پر از خطرات و ماجراست. چه کسی قادرخواهد بود برای بقای امپراطوری خود تلاش کند! آیا شما میتوانید؟ قهرمان خودرا به بسیاری از ماجراجویی ها بفرستید تا با آوردن غنیمت های با ارزش شما قویتر شوید!

ساختن شگفتی جهان باعث جاودانگی آن میشود

افتخار و شکوه در انتظار شما است! اگر شما در انتهای بازی بتوانید شگفتی جهارن را جاودانه کنید برتمام امپراطوری های این جهان تراوین پادشاهی خواهید کرد! و نام شما در کنار برترین بازیکنان خواهد رفت! پس با تراوین به سفری جاودانه برسید!

در تراوین

تراوین با بیش از 10سال سابقه میان بازی های آنلاین، میلیون ها بازیکن در سراسر جهان را به خود جلب کرده. نبرد همیشگی بین توتن ها، رومی ها و گول ها برای رسیدن به شگفتی جهان درحال حاضر الهام بخش بازیکنان برای رسیدن به برترین پادشاهان است! شما هم به خانواده تراوین بپیوندید!

تصاویر بازی
محیط بازی
آثار نقاشی
ویدئو ها
×
×
ارتباطات

فقط در این قسمت ها میتوانید آخرین اخبار تراوین را به دست آورید!
شما میتوانید در این قسمت با توسعه دهندگان تراوین در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید! همچینین میتوانید مارا در گوگل پلاس، فیسبوک، توییتر و.. دنبال کنید واطلاعات خودی را در وبلاگ ما مطالعه کنید!

تراوین کلاسیک

تراوین تنها دارای یک نسخه اصلی نیست! بلکه از ابتدایی ترین نسخه های تراوین کاربران زیادی جذب برخی از نسخه های تراوین شده اند! بهترین نسخه ای که از نظر کاربران برگزیده شده نسخه 4.2 تراوین است! که. نسخه های دیگر تراوین نیز برای شما آماده خواهیم کرد! منتظر باشید!

تراوین تنها دارای یک نسخه اصلی نیست! بلکه از ابتدایی ترین نسخه های تراوین کاربران زیادی جذب برخی از نسخه های تراوین شده اند! بهترین نسخه ای که از نظر کاربران برگزیده شده نسخه 4.2 تراوین است! که. نسخه های دیگر تراوین نیز برای شما آماده خواهیم کرد! منتظر باشید!

نسخه 4.2

Travian 4.2
تراوین نسخه 4.2 جزو نخستین ورژن های تراوین میباشد که از محبوبیت های زیادی بهره مند از و بسیاری از بازیکنان علاقه مند به این ورژن از بازی هستند!
داستان بازی

تراوین
تراوین یک بازی تحت وب می‌باشد که بازیکن با دیگر بازیکنان به صورت برخط بازی می‌کند و کار خود را به عنوان رئیس یک دهکده کوچک شروع می‌کند. هر بازیکن قادر به انتخاب از میان سه نژاد رومی‌ها، گول‌ها و توتن‌ها می‌باشد که هر کدام نسبت به دیگری دارای مزایا و یا معایبی است. در این بازی می‌توان به دهکده‌های دیگر حمله کرد و با آنها جنگید و غنائم بدست آورد و یا دهکده‌های جدید احداث یا تصرف نمود.

شروع بازی
برای شروع بازی در تراوین باید تمامی بازیکنان سرور مورد درخواست، پست الکترونیکی، نام کاربری و گذرواژه خود را وارد قسمت ثبت نام تراوین کنند و سپس به فعال سازی آن از طریق پست الترونیک اقدام نمایند. بازیکنان پس از تایید پست الکترونیکی خود می‌توانند نژاد و هم چنین مکان خود را در سرور مشخص نمایند. بازیکنان موجود در هر سرور یا جهان با بازیکنان موجود در سرور دیگر متفاوت است. هر بازیکن می‌تواند فقط یک حساب کاربری در هر سرور داشته باشد و داشتن بیش از یک اکانت در هر سرور ممنوع است. هم چنین داشتن چندین اکانت متفاوت در سرورهای متفاوت آزاد است.

نژادها
در تراوین سه نژاد توتن‌ها، رومی‌ها و گول‌ها وجود دارد که توانایی‌ها و تخصص‌ها و امکانات هر یک با دیگری متفاوت است به طور مثال رومی‌ها می‌توانند به صورت هم زمان در مرکز دهکده و مزارع ساخت و ساز کنند و توتن‌ها می‌توانند غارت بهتری انجام دهند و گول‌ها در دفاع بهترند. هنگام انتخاب یک نژاد دیگر نمی توان آن را تغییر داد و پس از بازی در صورت تصرف دهکده به همان صورت نژاد انتخاب شده‌است. بازیکنان که از بازی کناره گیری کرده‌اند و فعال نیستند، توسط ناتارها، دهکده‌های آن‌ها به تصرف در می‌آید. در صورتی که بازیکنی بتواند دهکده‌های تصرفی توسط ناتارها را از آن‌ها تصرف کند آثار بسیار مطلوب برای بازیکن خواهد داشت. ناتار نژادی است که نمی‌تواند به دهکده‌های دیگران بر خلاف چهار نژاد دیگر حمله کند ولی می‌تواند از چهار نژاد دیگر حمله دریافت کند. هم چنین ناتارها می‌توانند از نیروهای آبادی برای نیروهای دفاعی خود استفاده نمایند.

منابع
در تراوین چهار منبع چوب، خشت، آهن و گندم وجود دارد که برای توسعه معادن و مرکز دهکده به آن‌ها نیاز است. منابع توسط مزارع و معادن تولید می‌گردد و برای افزایش میزان تولید منابع با توسعه منابع و مزارع می توان منابع تولیدی را افزایش داد. همهٔ منابع برای توسعه دهکده، مورد نیاز است ولی مصرف گندم در هنگام توسعه روستا افزایش می‌یابد. تمام نژادها از یک منبع نسبت به منابع دیگر بیش تر استفاده می‌کنند که به طور مثال می توان استفاده از چوب توسط توتن‌ها و خشت توسط گول‌ها و استفاده از آهن توسط رومی‌ها اشاره کرد. سربازان می‌توانند برای غارت منابع، به دهکده‌های مجاور دهکده صاحب سربازان حمله کنند. هم چنین جا به جایی منابع یک طرفه با استفاده از بازار می‌تواند انجام بگیرد و برای جابه جایی دو طرفه منابع باید حتماً هر دو طرف جابجایی پیشنهاد جابجایی را قبول کرده باشند.

درباره ما

Travian Games GmbH یک شرکت بزرگ بازی سازی مبتنی بر وب است. این شرکت به کاربران خود بازی هایی با مدت زمانی طولانی، پرعمق،پیچیده،و... این تیم کاربرانی بیش از 200 نفر دارد و بازی هایی در تمام سنین برای کارمندان خود آماده میکند. شما میتوانید تمام بازی هارا با میلیون ها کاربر در سراسر جهان به طور همزمان و بدون دریافت هزینه یا وقت گیر بودن تنهابا دردست داشتن یک مرورگر اجرا کنید!.

×

ورود به بازی


لطفا یک جهان بازی (سرور) انتخاب کنید!

سرور 10000X
بدون جایزه!
4.2
ثبت نام
سرور بینهایت 1000000000X
دارای جایزه!
3.6
ثبت نام
سرور هفتگی 100000000X
دارای جایزه!
3.6
ثبت نام
×

مشخصات


آدرس و دیگر مسئولیت های سایت:

Travian Games GmbH
Wilhelm-Wagenfeld-Straße 22
80807 München
Germany

Commercial register number: HRB 173511
VAT ID No.: DE246258085
CEO: Siegfried Müller
Telephone: +49 (0)89 32 49 15 93 8 (no game support)
Fax: +49 (0)89 32 49 15 97 3 (only for Plus support)

پشتیبانی

تماس با ما

Youth Protection Agent:

Rechtsanwalt Dr. Andreas Lober
Schulte Riesenkampff Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
youthprotection@TravianDesign.ir

Privacy Policy Agent:

Robin Houben
privacy@TravianDesign.ir

Always provide your player name + game world when requesting support.

All rights of the texts, graphics and source code lie with Travian Games GmbH.
Travian is a registered product of Travian Games GmbH.